UUS – arvete koostamise tarkvaralahendus MinuKonto. Saada tasuta e-arveid!

Mis on MinuKonto?

MinuKonto on lihtsamast lihtsam tarkvaralahendus, mis on tasuta kasutamiseks kõigile, kellel on vaja koostada arveid, saata arveid e-kirjaga või e-arvena. Koosta oma arved korrektsel arvepõhjal, asukohast sõltumata, just seal, kus ja millal ise soovid ning saada! Andmete sisetamine on imelihtne. Mugav kasutada ka telefonis!

Valitsus kiitis heaks raamatupidamise seaduse eelnõu muudatused, millega riigi raamatupidamine läheb juulist 2019 täielikult üle e-arvetele. See tähendab, et alates 01. juulist 2019 saab avalikule sektorile arveid saata ainult e-arvetes.

Ettevõtja! MinuKonto on tarkvaralahendus, mis võimaldab sul saata e-arveid täiesti tasuta! Jah, täiesti tasuta!

Alusta nii:

 1. Samm – Loo MinuKonto keskkonnas omale konto. Konto loomiseks saadetakse sisestatud e-postile registreerimislink, mis kehtib 24 tundi. Registreerimislink avab konto loomise vormi.
 2. Samm – Alusta oma firma seadistamisest. Kui sa ei ole käibemaksu kohuslane, siis jäta “KM reg nr” väli tühjaks. Määra firmale vaikeväärtused, mida kasutatakse uue kauba ja arve sisestamisel.
 3. Samm – Peale firma seadistamist võid alustada oma esimese arve sisestamisega. Määra arve saaja ning lisa arvele read. Vajadusel muuda arve numbrit, kuupäeva ja maksetähtaega. Salvesta arve.
 4. Samm – Ava arve mida soovid saata ja vajuta “Saada arve või “Saada e-arve”.
 5. Samm – Halda oma firma kliente, pakutavaid kaupu ja teenuseid ning salvestatud arveid.

  • MINU FIRMA –  Andmed sinu firma kohta.
  • MINU KLIENDID – Halda oma firma kliente. Siin kuvatakse kõiki arvetele määratud kliente.
  • MINU KAUBAD JA TEENUSED – Halda arvete artikleid. Siin kuvatakse kõiki artikleid, mida oled kasutanud arvete ridadel.
  • MINU ARVED – Siin on kõik sinu arved. Ülevaade juba tehtud arvetest, saad koostada uusi arveid, teha koopia eelmisest arvest, saata arveid e-kirjaga ja saata e-arveid.
  • MINU KONTO SEADED – Muuda oma salasõna või määra uudiskirjade eelistus.

  Mugavat kasutamist!

  ALUSTAN KOHE