fbpx
Saada tasuta e-arveid

Kliendid meist

Partnerid

Kliendid meist

Kui varem oli e-pood meile pigem heaks lisa reklaamikanaliks traditsioonilise poe kõrval, siis nüüd seoses koroonakriisiga muutus see ellujäämise võimaluseks. Kõik muutus nii järsku ja täna on meil väga hea meel, et saame AccountStudiolt nõu küsida ja abi kiirelt kasvava e-poe täiendamiseks ja arendamiseks.

Premium Fashion Outlet, Marco Haas

AccountStudio juures hindan moodulite mitmekesist valikut, mis lihtsustab meie igapäevatööd ning katab kõik väikeettevõtte vajadused. Moodulite kasutamine on nii lihtne, loogiline ja kasutajasõbralik. Programmi saan kasutada erinevates arvutites, mis võimaldab töötada, kus iganes ma olen ja kus on internet.

Kui meil on olnud küsimusi või muresid, siis oleme alati kiiret abi saanud, mis tekitab alati tunde, et meiega tegeletakse. Oleme AccountStudio äritarkvaraga ja oma valikuga rahul!

Ameerika Auto, Maarja Noormets

Oleme AccountStudio äritarkvara kasutajad 2007. aastast.  AccountStudio on mugav, lihtne ja loogilise ülessehitusega tarkvara. Kõik oluline on olemas ning töötab laitmatult. Ligipääs igal ajal ja igalt poolt.

Tulikivi Tallinna Stuudio, Katrin Hierner

Oleme AccountStudio kasutajad juba 15 aastat ja seda põhjusel et programm on lihtne ja mugav kasutada. Lisaks on programmi disainitud meie soovide kohaselt nii, et saaksime aruandlust meid huvitavate parameetrite alusel.

Allianss Arhitektid OÜ, Indrek Tiigi

Kasutan AccountStudio programmi juba pikemat aega ja olen igati rahul programmi võimalustega. Mulle on oluline, et tarkvara, mida kasutan, oleks loogilise ülesehitusega ja kasutajasõbraliku töökeskkonnaga – AccountStudio just seda on.

FS Teenused OÜ, Birgit Niinemäe

Parima hinna ja kvaliteediga raamatupidamisprogramm, mida olen kasutanud. Programm on loogilise ülesehitusega, mis teeb selle kiiresti selgeks õpitavaks ning väga kasutajasõbralikuks. Mulle meeldib veel eriti see, et raamatupidamisprogrammi saab ühildada veebipoe lahendusega. Olen aastaid programmi kasutanud, mistõttu olen ka tunnistajaks programmi kiirele arengule. Klienditugi alati kättesaadav ja lahendused on kiired. Kokkuvõttes, olen vägagi rahul!

Tehnikakeskus OÜ, Priit Jüriloo

Tänu AccountStudio tarkvarale on ettevõtte aruandlus ülevaatlik ja kergesti hoomatav. Olen väga liikuv inimene, seetõttu on väga oluline, et AccountStudiole on ligipääs igalt poolt kus internetiühendus. Programmi paigaldus oli lihtne ja kiire. Kokkuvõttes olen väga rahul!

Remmers Baltica OÜ, Siim Pajus

<< Tagasi

Täname!

Saame kokku ja arutame - lepime selle kokku Teile sobival ajal.

Kontakteerume esimesel võimalusel!