Et arengu ja uuendustega kaasas käia, liitu meie uudiskirjaga:

Parem tarkvara

Meilt saad tipptasemel end ligi 20 aastat õigustanud usaldusväärse äritarkvara ja väikeettevõtte e-poe lahenduse parima hinnaga!

Enne, kui otsustad!3 numbrit tõestuseks!

Tasuta abivahendid

Emnimkasutatavad blanketid ja vormid - TASUTA!

NB! Failid on PDF vormingus. Nende kasutamiseks on vaja Adobe Reader (versioon 7 või uuem) või Foxit Reader programmi olemasolu!

Blankette avades on soovitav sisse lülitada valik Highlight Fields programmi ülemises paremas nurgas. Sel juhul näidatakse täitmist vajavad ning arvutatavad väljad toonitult. Väljatrükil seda näha ei ole.

Liigutades hiire mõnele täitmist vajavale või arvutatavale väljale kuvatakse kollasel taustal spikker selle kohta, mida vastaval väljal esitatakse.

Kui toodud abivahenditest ei piisa, siis tutvu meie loodud äritarkvara võimalustega.

Arved
Arve blankett võimaldab koostada kauba, toote või teenuse müügiarve või saatelehe artiklitele. Vajalikud arvutused teostatakse automaatselt.
Kassaorderid
Kassa sissetuleku orderi blankett võimaldab vormistada raha kassasse sissetuleku kohta nõuetekohase orderi. Kassa väljamineku orderi blankett võimaldab vormistada raha kassast väljamineku kohta nõuetekohase orderi.
Töölähetus (komandeering)
Blanketi abil saab koostada lähetuskulude aruande, kus on võimalik kirjeldada erinevaid kulu liike. Kõik vajalikud arvutused koostatakse automaatselt.
Osanike otsus
Blankett võimaldab vormistada osanike otsuse erinevates küsimustes. Otsuse alla on võimalik kirjutada osanike andmed.
Lao inventuur, kassa inventuur
Lao inventuuri akti blankett võimaldab kirjeldada laos olevate kaupade või toodete väärtust mingi kuupäeva seisuga. Kassa inventuuri akti blankett võimaldab kirjeldada kassas oleva raha kogust mingi kuupäeva seisuga.
Palgaorder
Palgaorder võimaldab koostada töötajate palgaordereid. Kõik arvutused toimuvad automaatselt ning blankett arvestab maksumäärade ja töötajate eripäradega.

Täname!

Saame kokku ja arutame - lepime selle kokku Teile sobival ajal.

Kontakteerume esimesel võimalusel!