fbpx
Saada tasuta e-arveid

E-arved

E-arved

AccountStudio võimaldab e-arveid nii saata kui ka vastu võtta. E-arvete vastuvõtmiseks AccountStudio tarkvaras on vajalik kasutajal aktiveerida vastav teenus Ettevõtjaportaalis ja seadistada oma süsteem nii, et see suudaks e-arveid vastu võtta. See tagab, et kõik saadetud ja vastu võetud e-arved on kooskõlas kehtivate nõuetega ning integreeruvad sujuvalt kasutaja raamatupidamistarkvaraga.

E-arvete saatmisel on oluline, et mõlemad osapooled – nii saatja kui ka saaja – peavad olema seadistanud oma süsteemid e-arvete vastuvõtmiseks ja saatmiseks. Kui kõik seadistused on ühekordselt tehtud, siis on AccountStudio tarkvaragas e-arvete saatmine imelihtne ja tasuta – vaid ühe nupu vajutusega. Koosta arve ja vali „Saada e-arve“ ja ongi kõik, ülejäänu eest hoolitseb AccountStudio.

AccountStudio tarkvara on ettevõtjatele, kes soovivad oma arveldusprotsessi digitaliseerida ja efektiivsemaks muuta. Tänu liidesele ja integratsioonivõimalustele võimaldab AccountStudio ettevõtetel säästa aega ja raha, lihtsustades samal ajal raamatupidamisprotsesse ja suurendades üldist tööefektiivsust.

<< Tagasi

Täname!

Saame kokku ja arutame - lepime selle kokku Teile sobival ajal.

Kontakteerume esimesel võimalusel!