fbpx
Saada tasuta e-arveid

E-kaubanduse platvormid

E-kaubanduse platvormid

AccountStudio majandustarkvaral on liidesed PrestaShop, OpenCart, Shopify ja WooCommerce (WordPress) e-poe platvormidega.

AccountStudio e-poe lahendus kasutab WooCommerce’i platvormi. WooCommerce on maailmas populaarseima kodulehtede platvormi – WordPressi – äärmiselt kasutajasõbralik laiendus. Kui Sul on juba koduleht, siis üsna suure tõenäosusega on see ehitatud WordPressi platvormile. See tähendab, et WooCommerce’il põhineva e-poe lisamine sinna juurde on lihtne ja selle haldamine meenutab WordPressil oleva kodulehe haldamist.

WooCommerce pole siiski ainus võimalik platvorm – kui sinu veebipood (ka olemasolev) kasutab mõnda teist platvormi, siis ei ole probleemiks ka kõige keerulisemad lahendused!

Liidestamise ehk meie integratsiooniga tegelev meeskonnaliige omab rohkem kui kümneaastast kogemust lao-, tootmis – ja raamatupidamistarkvara programmeerimisel ning erinevate liidestuste loomisel. Kui Sinu e-poe platvormiks on WooCommerce või PrestaShop, OpenCart, Shopify ning raamatupidamine on AccountStudios, siis aitab Sinu elu kindlasti palju lihtsamaks muuta WooCommerce ja PrestaShopi plugin. Liidestamiseks on olemas lihtsasti paigaldatavad pluginad, nende saamiseks ja teenuse aktiveerimiseks pöördu meie poole.

Kui liides on edukalt aktiveeritud, siis võetakse kõik artiklid (kaubad), kliendid, hinnad, hinnakirjad, klientidele määratud erihinnad jpm e-poes automaatselt kasutusele. Hinnakirju ja erihindasid võib olla palju ja neid saab omistada eri klientidele. Nii nagu see on võimalik AccountStudios, nii ka WooCommerce, PrestaShop, OpenCart või Shopify liidese kasutajate puhul. Igal kliendil võib olla oma hinnakiri ja samuti erihinnad. Hindade muutused, laoseisu muutused ja teised toimingud, muudatused kajastuvad automaatselt ka e-poes. E-poe tellimused liiguvad omakorda automaatselt laoprogrammi ja kõik arved otse raamatupidamisse.

Kui Sa ei kasuta AccountStudio tarkvara aga soovid oma olemasoleva e-poe AccountStudio moodulitega liita, siis võta meiega ühendust!

AccountStudioga muutub kogu kaubandus – hulgimüük, jaemüük ja e-kaubandus üheks tervikuks. Aitame Teid e-poe valmistamisel, küsige hinnapakkumist.

<< Tagasi

Täname!

Saame kokku ja arutame - lepime selle kokku Teile sobival ajal.

Kontakteerume esimesel võimalusel!