fbpx
Saada tasuta e-arveid

Firmast

Firmast

Rohkem kui 20 aastat tagasi tõi raamatupidamisfirma Vesiir OÜ turule äritarkvara AccountStudio, mis on aja jooksul pidevalt täiustunud ning tuhandete kasutajate elu lihtsamaks teinud.

AccountStudio äritarkvara on loodud raamatupidajalt raamatupidajale. Pakkudes ise raamatupidamisteenust oma tarkvaraga, teame mida on vaja, et töö oleks mugavalt ja kiirelt tehtud ning tähtsamad protsessid automatiseeritud. Pilvetehnoloogia võimaldab täna ettevõtja ja raamatupidaja suurepärast koostööd, kõikjal ja kõigis seadmetes.

Meile on oluline pakkuda stabiilset terviklahendust. AccountStudio on äritarkvara, kus kõik detailid ja moodulid sobituvad omavahel perfektselt. Tänu sellele on äritarkvara võimalik kohandada erineva suuruse ja vajadustega klientidele. Meie meeskond hoolitseb selle eest, et raamatupidamine, palgaarvestus, logistika, kliendihaldus, ärianalüüs ja müük toimiks laitmatult. Pakume suurepärast e-poe ja raamatupidamisprogrammi liidestust. Meie põhiklientuuri moodustavad e-kaubandus, väiketootmine ja komplekteerimine.

AccountStudio suurimaks eeliseks teiste raamatupidamisprogrammidega võrreldes on erinevate võimaluste rohkus ja paindlik hind. Aastate jooksul oleme programmi talletanud rohkem kui 1500 ettevõtte raamatupidamise kogemuse.

Oleme üksteist toetav tiim, kes on alati pakkunud oma klientidele suurepärast kliendituge ja parimat lahendust. Praegu töötab meie firmas ligi 20 spetsialisti, kellest pooled on töötanud koos meiega juba üle kümne aasta.

Meiega saad terviklahenduse "E-pood, raamatupidamistarkvara ja raamatupidamisteenuse ühest kohast!"

<< Tagasi

Täname!

Saame kokku ja arutame - lepime selle kokku Teile sobival ajal.

Kontakteerume esimesel võimalusel!