fbpx
Saada tasuta e-arveid

Raamatupidamisbüroo

Raamatupidamisbüroole

Piisavalt võimalusi ka nõudlikule professionaalile


Oled raamatupidaja ja/või pakud raamatupidamisteenust?

Äritarkvara AccountStudio on loodud raamatupidajalt raamatupidajatele. Tarkvara loomisel oleme lähtunud piirangutevabast põhimõttest, tänu millele on tagatud ideaalne sobivus ka suurematele raamatupidamisbüroodele.

Pakkudes ise raamatupidamisteenust oma äritarkvaraga, teame mida on vaja, et töö oleks paberivabalt, mugavalt ja kiirelt tehtud ning tähtsamad protsessid automatiseeritud. Pilvetehnoloogia võimaldab täna ettevõtja ja raamatupidaja suurepärast koostööd kõikjal ja kõigis seadmetes. Suudame pakkuda lahenduse ka esmapilgul keerulisele probleemile, tehnilist tuge, koolitusi ning vajadusel anda professionaalset nõu ja abi!

AccountStudio võimaldab esitada majandusaasta aruande 27 minutiga

See on tõsi! Aastaaruandesse nõutav informatsioon peab olema arvuti poolt raamatupidamiskontodelt kiirelt arvutatav. Kuna arvuti jaoks ei ole vahet mitut arvu ta omavahel kokku arvutama peab, siis on raamatupidaja vaevaks aruannete kirjeldamine. Enamikul juhtudel ei ole tarkvaradel mingit eelnevat juurutust tehtud ja aruannete kirjeldamine tuleb teha raamatupidajal endal.

Kuna see on keeruline, siis pahatihti jäetakse sellised asjad „ajutiselt“ kõrvale. Ajutistest asjadest saavad aga igavesed ning nii võime ka tänapäeval näha raamatupidajaid, kelle jaoks aastaaruande koostamine tähendab aeganõudvat käsitsitööd ja väljatrükkidelt sadade numbrite uuele vormile kandmist.

Põhjalikum info sellest, kuidas toimub majandusaasta aruande esitamine 27 minutiga!

AccountStudios on kasutusel ulatuslik (igapäevaselt kasutatav) kontoplaan ja selle jaoks kirjeldatud aruanded: bilansid, kasumiaruanded, rahavoogude aruanded ja aastaaruannete koosseisu kuuluvad lisad. Kuna selles ulatuses on juurutamine uue kliendi jaoks nö ette ära tehtud (see on juba hinna sees), siis ei kulu raamatupidajal sellele enam lisaaega. Soovi korral saab lasta juurde luua endale sobilikke aruandevorme.

AccountStudio tarkvara moodulid on nagu klotsid – kõik detailid sobivad omavahel suurepäraselt ning moodustavad kompleksse terviku. AccountStudio majandustarkvara koosneb omavahel tihedat koostööd tegevatest moodulitest:

 • Finants- ja äritarkvara - pearaamat ja päevaraamat, bilansid ja kasumiaruanded.
 • Laoarvestus ja arvemoodul - kaupade ja teenuste ostmised ja müümised, laoarvestus, sularahadokumendid ja kassaarvestus.
 • Palga- ja personaliarvestus - personali isikukaardid, palgad ja puhkused, tööajad ja ületunnid, tööjõumaksud.
 • Põhivara – ettevõtte põhivara üle arvestuse pidamine – kasulik vähese, möödapääsmatu suure hulga põhivara puhul.
 • XBRL aruandluse moodul - e-aruannete esitamine.
 • Kassa - tšekiprinter, A4 printer, joonkoodi tugi, integreeritud kaardimakseterminali lahendus (sealhulgas viipemaksed), jooksev töö ilma võrguühenduseta.
 • E-poe moodul - täielik e-poe või B2B tellimiskeskuse lahendus.
 • Telema EDI moodul - elektroonne dokumendivahetus (saatelehed, arved, tellimused, vastuvõtukinnitused ja tagastusteated).
 • Dokumendihaldus - terviklik digitaalne süsteem dokumentide haldamiseks.
 • Tehnohooldus - töövahend korraldamaks sujuvat hooldusteenindust
 • MinuKonto - saada tasuta e-arveid.

Oled veebipoodide arendaja?

Saame kokku ja räägime, kuidas Sa saad meie abil oma klientidele pakkuda kiirelt ja professionaaselt head e-poe lahendust!

Vaata tehnilist infot (pdf).

Võta meiega ühendust ja vaatame, kuidas AccountStudio äritarkvara saab sinu raamatupidamisfirmale kasulik olla.

 

<< Tagasi

Täname!

Saame kokku ja arutame - lepime selle kokku Teile sobival ajal.

Kontakteerume esimesel võimalusel!