fbpx
Saada tasuta e-arveid

KKK

Tekkis küsimus?

Korduma Kippuvate Küsimuste alt võid leida sind huvitavale küsimusele vastuse. Kui aga siit vastust oma küsimusele ei leia, siis tee oma veateatest pilt ja saada küsimus või saada kiri tugi@accountstudio.ee.

Kuidas ma saan sisselogimise parooli (salasõna) muuta?
Salasõna muutmiseks valige peamenüü "Süsteem", seejärel "Eelistused" ja vahelehelt "Üldist".

Kuidas ma saan lisada hinnakirjadesse uusi tooteid ja muuta hindu?
Tooteid saate lisate nii: Baasandmed | Artiklid | Lisa. Seal määrate ka hinna. Pärast mõne artikli lisamist tuleb hinnakirjad üle arvutada. Menüüvalikust Süsteem | Hinnakirjade seaded avaneval vormil vajutage nupule Arvuta. Üle tuleb arvutada kõik hinnakirjad. Sellega lisatakse uued artiklid hinnakirja.

Kui kasutate ka Kassa moodulit , tuleb kassamoodulis vajutada "F6" ning avanenud vormi allosast nupule "Sünkroniseeri serveriga".

Arvutan hinnakirjad üle, aga artikkel ei tule ikka hinnakirja?
Artikli kaardil on märkeruutu "Aktiivne" jäänud linnuke märge tegemata ja sellepärast ei lisandu see artikkel hinnakirja. Märgistage märkeruut aktiivseks ja arvutage hinnakiri üle.

Hinnakirja arvutamisel tuli teade: "Kas käsitsi kirjutatud hinnad asendame arvutatutega?"
Vastates "Jah" asendatakse kõik käsitsi hinnakirja sisestatud hinnad arvutuslikega.
Vastates "Ei" arvutatakse üle ainult need hinnad, mis ei ole käsitsi hinnakirja sisestatud.

Ekslikult koostatud kassa sissetuleku orderi tühistamine?
Avage dokument ja seejärel valige peamenüüst "Dokument" | "Kustuta".

Kuidas teha kreeditarvet?
Avage müügiarve, millele Te tahate kreeditarvet teha. Seejärel valige peamenüüst "Dokument" | "Tuleta" | "Laodokument" | "Müük" | <Tagastusarve-saateleht>. Avaneb tagastusarve vorm samade artiklitega. Saate ka artikleid kustutada, summasid ja koguseid muuta. Summasid ega koguseid ei tohi negatiivsena sisestada. Trükivorm näitab neid automaatselt "-" märgiga ja konteerib Finantsmoodulisse ka õigesti.

Kas on võimalik, et programmis jääks otsinguaken „arveid“ otsides alles. Kui tehtud arveid otsin ja arve avan kaob otsinguaken ära. Mitut arvet otsides pean iga kord kõik uuesti avama?
Avage peamenüüst "Süsteem" | "Eelistused" | avanevalt vormilt vaheleht "Ladu". Märkige aktiivseks "Hoia „Ava laodokument” vorm mittemodaalsena avatud".

Olen lõpetamas inventuuri. Mõnede kaubagruppide inventuuriakte ei saa aga teha, kuna ridade kinnitamisel ilmneb tekst "Loetud koguse ühikusoetus väärtustamata!" Kuidas ma täpselt käituma pean, et saaks ka need inventuurilehed lõpetatud?
Sellise teate korral tuleb täita veerg "Hinnatud ühe soetus". Selleks klõpsake hiire paremklahviga inventuuri ridadel ning avanevast menüüst valige "Määra ridadele soetushind". Järgmisena avanevast menüüst saate valida, kuidas soetushinna veergu määrata.

Kui pärast seda toimingut jääb mõni lahter täitmata ning vastava artikli kogus ei ole null, siis tuleb need lahtrid käsitsi täita. Täpsemalt vaata AccountStudio Laomooduli juhendis: ptk 14.1. Uue Inventuuri koostamine.

Inventuuri tegema hakates tuleb ette kiri, et "Osad inventuuri mõjutavad laodokumendid on kinnitamata?"
Avage "Otsi laodokument" vorm ( Dokumendid | Laodokumendid | Ava ). Määrake otsingu parameetriks "Ainult pooleliolevad" (see rippmenüü asub nuppude "Otsi" ja "Puhasta" all). Pooleliolevad dokumendid tuleb kas tühistada või lõpuni täita ja salvestada.

Mingil põhjusel ei arvesta süsteem paarile ostuarvele käibemaksu juurde?
Teil on Partnerile sisestamata jäänud Käibemaksu registreerimise number. Et programm muudatusest aru saaks tuleb peale KM reg. nr. sisestamist dokumendis üle kirjutada vähemalt ühel real üks väli (näiteks "Kokku soodust.") siis arvestab igalt realt käibemaksu õigesti kokku.

Kas koondarvet saab muuta?
Koondarveid ei saa muuta, küll aga saab neid kustutada peamenüüst "Dokument", kui koondarve on avatud. Seejärel saab vabanenud saatelehtedest uue koondarve teha.

Soovin koondarvet tehes valida erinevate arvete vahel?
Selleks tuleb vormil "Koondarve koostamine" märkida aktiivseks märkeruut "Valikuliselt". Koondarve koostamiseks  valige Ctrl nuppu all hoides soovitud arved.

<< Tagasi

Täname!

Saame kokku ja arutame - lepime selle kokku Teile sobival ajal.

Kontakteerume esimesel võimalusel!