AccountStudio tarkvara uuendused

Hea Accountstudio tarkvara kasutaja. Oleme teinud mitmeid uuendusi, täiustanud seniseid võimalusi ja terve aasta osalenud MCDS projektis, mille visioon on arendada välja reaalajas toimuvate automatiseeritud äritehingute jaoks turvaline ja mugav keskkond!

1. AccountStudio tšekiäpp Google Play poes. Google Play poes on saadaval AccountStudio Androidi mobiiliäpp manusdokumentide pildistamiseks. Installeeri oma mobiiltelefoni AccountStudio rakendus ja saad oma dokumente hallata, lisada, pildistada ja raamatupidamisse saata.

2. Laoprogrammi kasutajatel on nüüd võimalik välja trükkida kauba markeerimiskleepse otse programmist. Lisaks väljatrükile on võimalus neid ise ka kujundada! Antud funktsioon on saadaval otse kauba ostuarvete juures. Funktsiooni saab kasutada antud arvega ostetud kaupade ja nende kogustega arvestades või eraldiseisvana planeeritud trükitöödena.

3. MCDS (MyCompanyDataSolutsion) projekt on valmis!

Valminud on terve aasta väldanud ja Euroope Liidu poolt rahastatud reaalajamajandusele suundatud projekt. Kokkuvõtvalt on tegemist projektiga ”Andmepõhine aruandlus Sinu raamatupidamistarkvaras “, mille visioon on arendada välja reaalajas toimuvate automatiseeritud äritehingute jaoks turvaline ja mugav keskkond.

Loodame, et sellesuunaline tegevus jätkub ja juba lähitulevikus muudab see meie arusaama äritarkvarast ja sellega töötamisest.

Lisainfo: Account Studio OÜ osaleb reaalajamajanduse jätkuprojektis, mis standardiseerib äritehingute info.

4. Laoskänneri tarkvara on läbinud uuenduskuuri. Laoskänneri tarkvara toetab nüüd lisaks Zebra skännerile ja Androidi telefonile ka Androidi süsteemiga LogiTechi skännereid. Tarkvara on saadaval Google Play poes, selle kasutuselevõtuks võta meiega ühendust!

5. Automaatsete ostutellimuste koosatamine on täiustunud. Nüüdsest on võimalik automaatseid ostutellimusi koostada üksikute ladude ehk tegevuskohtade kaupa. Kui varasemalt sai vajalikke kaubakoguseid juurde hankida ainult firmaüleselt ja ladude vahel kaupade ringi paigutamine oli eraldiseisev teema, siis nüüd saab kaupa otse tarnijalt tellida iga lao kaupa eraldi. Sellisel juhul lähtub süsteem konkreetse lao laojäägist ja sellele laole kinnistatud minimaalsest jäägist ning sellest laost väljastamisele planeeritud müügitellimustest.

6. Detailsem aruadlus on Sinu trump – EAS ja muude rahastuste tarvis! Oleme täiustanud informatsiooni talletamist detailsema aruandluse tarvis. Raamatupidamise andmeid on võimalik detailselt ja täpsel seostada vastavate toetuste eelarveridadega ning kuluanalüüsiga.

Kõik küsimused uuenduste koht ja ettepanekud on oodatud. Helista meile  +372 680 6054 või kirjuta info@accountstudio.ee.