UUENDUSED SEPTEMBER-OKTOOBER 2022

Hea AccountStudio tarkvara kasutaja. Toome teieni uuendused, mis oleme teinud paaril viimasel kuul ja ikka selleks, et AccountStudio tarkvara oleks kasutajale ajakohane – et teie käsutuses oleksid alati kõige uuemad funktsioonid ja võimalused.

Kauba markeerimine
Artikli kaardile oleme lisanud täiendava vormindatava tekstivälja “Etikett” (vahelehel “Kirjeldused”). Toetatud on erinevad teksti suurused, värvid, stiilid (rasvane kiri, kursiivkiri) jms. Antud väli on mõeldud kasutamiseks, kui on vajadus artikli juurde salvestada või hoopis trükkida etteantud vormingu ja sisuga teksti (etiketid vms). Kasutamine eeldab vastava trükivormi kujundamist teie poolt.

Artiklite markeerimislabelite (kleepsude) trükkimine
Olemas! Lisaks A4 printerile on toetatud spetsiaalsed Zebra etiketiprinterid.

Telema ja Maxima 4DOC
Tehniliselt on toetatud järgmised variandid “arvekuupäev saatelehe kuu lõpus” ja “koondarve kuu lõpus”.

E-KAUBANDUSE ERI – SIIN NAD ON! Shopify ja OpenCart liidestused

Shopify hoolitseb kõige eest alates turundusest ja maksetest kuni turvaliste tehingute ja kohaletoimetamiseni. Miljonid kasutajad usaldavad Shopifyt oma veebipoodide haldamiseks https://www.accountstudio.ee/shopify-liidestub-accountstudio-aritarkvaraga/

OpenCart on parim tasuta avatud lähtekoodiga e-kaubanduse platvorm. Kõik, mida vajate oma ettevõtte loomiseks, laiendamiseks ja juhtimiseks  https://www.accountstudio.ee/simple-start-easy-run-opencart-liidestub-accountstudio-aritarkvaraga/

AccountStudioga muutub kogu kaubandus – hulgimüük, jaemüük ja e-kaubandus üheks tervikuks
https://www.accountstudio.ee/lahendused/e-pood-ja-tellimiskeskus/

E-poe arvetele automaatne partiiarvestuse tugi
Nüüd on veebipoe müükide kajastamisel võimalik kasutada laoväljastuste juures automaatset partiiarvestust FIFO meetodil.

Oleme muutnud paremaks, lihtsamaks ja veakindlamaks veebipoe klientide ja Account Studios olevate klientide vastavuse haldamise! Ühilda kaks süsteemi – lisavõimalus, mis laseb seoseid käsitsi – interaktiivselt aga samas siiski mugavalt ja kiirelt hallata.

Kassaaparaat
Mis on muutunud? Nüüd on võimalus seadistada ja lubada kassadokumendi real soodushinnakirja hinnale täiendavat soodustuse protsenti rakendada. Vaata kasaaaparaatide seadetes “Kaupluste kassad”, “Aparaatide seaded” veerg “LubaSoodushinnaleSoodust %”.

Laodokumendil partii valiku täiendus
Laodokumendi reale, partii valiku juures on uueks täienduseks partii jäägi arvutuse võimalus. Nüüd saad ise määrata, kas partii jäägi arvutusse võetakse ka tuleviku (st koostatvast dokumendist uuema kuupäevaga) müügid ja tuleviku ostud või mitte.

Lao aruanded
Aruandeid on nüüd võimalik arvutada EMTAK koodide põhjal senisest paremini – analüütilise dimensioonina ja aruande parameetrina.

Käibemaksumäär 5%
Ajakirjandusväljaannete 5% käibemaks on AccountStudio tarkvaras täielikult toetatud.

Swedbanki ISO XML
Viisime sisse kõik täiendused ISO XML maksefaili formaadile, et vastata Swedbanki uutele nõuetele.

Täiendatud objektipõhist aruandlust
Lisatud kaks (OJLKL2 ja OBJKL3) sõltumatut objektidega seotud dimensiooni, mis võimaldavad siduda samu tehinguid detailselt erinevate kuluhkohtade ja muude analüütika dimensioonidega.

E-arvete arenduse toetus
Account Studio OÜ osaleb projektis “E-arvete arenduse toetus” mille eesmärk on toetada ettevõtja äriprotsesside innovatsiooni e-​arve arenduste kaudu. Toetus võimaldab arendada EL e-arve standardi kasutuselevõttu, liidestust andmevahetuse PEPPOLi andmevõrgustikuga ja e-arvete kasutaja kasutajateekonna automatiseerimist. Loe edasi siit https://www.accountstudio.ee/e-arvete-arendamise-toetus/

Kõik küsimused ja ettepanekud on oodatud e-postile info@accountstudio.ee
Account Studio OÜ / Pärnu mnt 141, 11314 Tallinn / T: +372 680 6054