Uuendused majandustarkvarades 2017

Accountstudio programm on pidevas arengus ning muutub vastavalt sellele, millised on turu nõuded. 2017. aasta toob kaasa tarkvara veelgi paindlikumaks, kasutajasõbralikumaks ja mobiilsemaks muutmise. Näiteks hetkel saab tarkvara kasutada nutiseadmetes nagu mobiiltelefon ja tahvelarvuti läbi VPN-i.

Tarkvara on alati ajakohastatud vastavalt sellele, millised on klientide vajadused ning seadusest tulenevad nõuded. Kuna tarkvara on võimalik kasutada Accountstudio serveris, jääb ära serveri ostu vajadus, varukoopiate pärast muretsemine ning tegelemine riistvara hooldusega. AccountStudio suurimaks eeliseks teiste programmidega võrreldes on erinevate võimaluste rohkus, mis raamatupidaja tööd oluliselt kiirendavad ja lihtsustavad. Juba täna on programm arendatud nii efektiivseks, et võimaldab esitada majandusaasta aruande 27 minutiga!

Meilt saab end ligi 13 aasta jooksul õigustanud raamatupidamisprogrammi ja väikeettevõttele sobiva e-poe lahenduse.

Pea meeles, et tarkvarad, mis on algusest peale loodud koos töötama, teevad seda sujuvamalt ja on töökindlamad kui erinevate tootjate tarkvaradest kombineeritud süsteem!

Raamatupidamistarkvara integreeritavuse kohta e-poega leiate rohkem infot siin.

 

Sisu on avaldatud ka veebisaidil: www.raamatupidaja.ee