UUENDUSED JUUNIS 2022

Hea AccountStudio tarkvara kasutaja. Oleme teinud järgmised uuendused, et pakkuda teile mugavat ja parimat kasutajakogemust.

Täiendused hinnakirjade ja hinna arvutuses
Hinnakirja loomine ja kujundamine on senisest veelgi paindlikum. Lisaks arvutusreeglitel põhinevale hinna arvutusele on võimalik hinnakirju ka rida haaval käsitsi hallata. Seda siis paralleelselt automaatsete arvutustega.
Oleme täiendanud hinnakirja arvutuste juures ümardamise juhtimist käibemaksuga ja käibemaksuta hindade vastastikusel arvutamisel. Vähem segadust ja “imelikke” hindasid!

UUS! Soodustusgrupid

Täiesti uue hinnastamise põhimõttena on lisandunud soodustusgrupid. Lisaks tavalisele üldsoodustusele ja eraldi hinnakirjale on võimalik igale kliendile anda toodete, tootegruppide ja alamgruppide kaupa soodustust.
Loe juhendit // https://www.accountstudio.ee/failid/Partneri-soodustuse-protsent-artikligrupi-kaupa-luhijuhend.pdf

Jälgi laojääki!
Nüüd on veel paremad võimalused laojäägi jälgimiseks nn käigu pealt. Laojääki saab jälgida jooksvalt tellimuste käsitlemise ajal. Samuti avades artiklite loetelust laojäägi ning teha päringut partiiinfo täpsusega.

Pane laodokument peitu
Nüüd on võimalus peita laodokumente jooksvast töövoost ka juhul, kui nende käsitlemine ei ole lõpule viidud.

Puhkusepäevade arvutus sai lisa
Palgamoodulis oleme täiendanud puhkusepäevade arvutust. Nüüd on kasutaja seadistustest lähtuvalt võimalik puhkepäevade arvu arvutada kuu või päeva täpsusega, ümardatuna täisarvuks või hoopis päeva murdosa täpsusega.

Täiesti uus laoskänner!
Kaasas kantava laoskänneri e. inventuuri käsikänneri viisime üle täiesti uuele lahendusele – senisest veelgi kiirem, töökindlam ja ilusam. Loe täpsemalt SIIT ja Android telefonist proovimiseks kasuta QR koodi.

Ilusat suve ja järgmised uudised juba sügisel!

Kõik küsimused uuenduste koht ja ettepanekud on oodatud. Helista meile  +372 680 6054 või kirjuta info@accountstudio.ee.