Simple to start. Easy to run – OpenCart liidestub AccountStudio äritarkvaraga

AccountStudio liidestub Shopify, WooCommerce ja PrestaShopiga. Uueneme pidevalt ja uued liidestused on ikka selleks, et pakkuda mugavat lahendust nii e-poe kaupmehele kui e-poe klientidele. Kui Sul on juba koduleht, siis üsna suure tõenäosusega on see ehitatud WordPressi platvormile. See tähendab, et erinevatel platvormidel põhineva e-poe lisamine sinna juurde on lihtne. 

Shopify, WooCommerce või PrestaShop pole siiski ainsad võimalikud platvormid – kui sinu veebipood (ka olemasolev) kasutab mõnda teist platvormi, siis ei ole probleemiks ka kõige keerulisemad lahendused! Meil on väga hea meel jagada rõõmusõnumit – OpenCart liidestub AccountStudioga! OpenCart on parim tasuta avatud lähtekoodiga e-kaubanduse platvorm. Kõik, mida vajate oma ettevõtte loomiseks, laiendamiseks ja juhtimiseks https://www.opencart.com

Liidestamise ehk meie integratsiooniga tegelev meeskonnaliige omab rohkem kui kümneaastast kogemust lao-, tootmis – ja raamatupidamistarkvara programmeerimisel ning erinevate liidestuste loomisel. Kui Sinu e-poe platvormiks on OpenCart, Shopify, WooCommerce või PrestaShop ning raamatupidamine on AccountStudios, siis aitab Sinu elu kindlasti palju lihtsamaks muuta OpenCart, Shopify, WooCommerce ja PrestaShopi plugin, mis on lihtsasti paigaldatavad.

Kui liides on edukalt aktiveeritud, siis võetakse kõik artiklid (kaubad), kliendid, hinnad, hinnakirjad, klientidele määratud erihinnad jpm e-poes automaatselt kasutusele. E-poe tellimused liiguvad omakorda automaatselt laoprogrammi ja kõik arved otse raamatupidamisse.

Kui Sa ei kasuta AccountStudio tarkvara aga soovid oma olemasoleva e-poe AccountStudio moodulitega liita, siis võta meiega ühendust!

AccountStudioga muutub kogu kaubandus – hulgimüük, jaemüük ja e-kaubandus üheks tervikuks. Aitame Teid e-poe valmistamisel, küsige hinnapakkumist.