UUS! Shopify liidestus – Shopify liidestub AccountStudio äritarkvaraga

UUS! Shopify liidestus – parim lahendus Sulle e-poe kaupmees. AccountStudio äritarkvaral on varasemalt liidestus PrestaShopi ja WooCommerce e-kaubanduse platvormidega.

Uueneme pidevalt ja uued liidestused on loodud pidades silmas mugavat lahendust nii kaupmehele kui e-poe klientidele. Kui Sul on juba koduleht, siis üsna suure tõenäosusega on see ehitatud WordPressi platvormile. See tähendab, et erinevatel platvormidel põhineva e-poe lisamine sinna juurde on lihtne ja mugav.

WooCommerce ja PrestaShopiga pole siiski ainsad võimalikud platvormid – kui sinu veebipood (ka olemasolev) kasutab mõnda teist platvormi, siis ei ole probleemiks ka kõige keerulisemad lahendused! Meil on väga hea meel jagada rõõmusõnumit – Shopify on tulnud, et jääda ja liidestub AccountStudio äritarkvaraga. Shopify hoolitseb kõige eest alates turundusest ja maksetest kuni turvaliste tehingute ja kohaletoimetamiseni. Shopify pakub tasuta veebisaidi kujundusi teie poe kiireks ja hõlpsaks avamiseks https://www.shopify.com

Liidestamise ehk meie integratsiooniga tegelev meeskonnaliige omab rohkem kui kümneaastast kogemust lao-, tootmis – ja raamatupidamistarkvara programmeerimisel ning erinevate liidestuste loomisel. Kui Sinu e-poe platvormiks on Shopify, WooCommerce või PrestaShop ning raamatupidamine on AccountStudios, siis aitab Sinu elu kindlasti palju lihtsamaks muuta nende platvormide plugin. Liidestamiseks on olemas lihtsasti paigaldatavad pluginad, nende saamiseks ja teenuse aktiveerimiseks pöördu meie poole.

Kui liides on edukalt aktiveeritud, siis võetakse kõik artiklid (kaubad), kliendid, hinnad, hinnakirjad, klientidele määratud erihinnad jpm e-poes automaatselt kasutusele. E-poe tellimused liiguvad omakorda automaatselt laoprogrammi ja kõik arved otse raamatupidamisse.

Kui Sa ei kasuta AccountStudio tarkvara aga soovid oma olemasoleva e-poe AccountStudio moodulitega liita, siis võta meiega ühendust!

AccountStudioga muutub kogu kaubandus – hulgimüük, jaemüük ja e-kaubandus üheks tervikuks. Aitame Teid e-poe valmistamisel, küsige hinnapakkumist.