Raamatupidamisbüroo – AccountStudio on tarkvara ka kõige nõudlikumale professionaalile!

Tarkvara loomisel oleme lähtunud piirangutevabast põhimõttest, tänu millele on tagatud ideaalne sobivus ka suurematele raamatupidamisbüroodele. Kuna AccountStudio raamatupidamisprogramm on kasvanud välja raamatupidamisbüroole tarkvara arendamisest, on meie programmi raamatupidamisalane taust väga tugev ja põhjalikult läbimõeldud.

raamatupidamisbüroo

Kui Teie soov on pakkuda raamatupidamisteenus turvaliselt ja mugavalt, et väheneks raamatupidamise töödele kuluv aeg ning kogu äriinfo oleks kättesaadav, siis olete just õiges kohas. AccountStudio raamatupidamisbüroodest kliendid hindavad enim meie tarkvara funktsionaalsust, kasutajamugavust ja turvalisust.

AccountStudios on kasutusel ulatuslik (igapäevaselt kasutatav) kontoplaan ja selle jaoks kirjeldatud aruanded: bilansid, kasumiaruanded, rahavoogude aruanded ja aastaaruannete koosseisu kuuluvad lisad. Kuna selles ulatuses on juurutamine uue kliendi jaoks nö ette ära tehtud (see on juba hinna sees), siis ei kulu raamatupidajal sellele enam lisaaega. Soovi korral saab lasta juurde luua endale sobilikke aruandevorme.

AccountStudio võimaldab esitada majandusaasta aruande 27 minutiga.

See on tõsi! Aastaaruandesse nõutav informatsioon peab olema arvuti poolt raamatupidamiskontodelt kiirelt arvutatav. Kuna arvuti jaoks ei ole vahet mitut arvu ta omavahel kokku arvutama peab, siis on raamatupidaja vaevaks aruannete kirjeldamine. Enamikul juhtudel ei ole tarkvaradel mingit eelnevat juurutust tehtud ja aruannete kirjeldamine tuleb teha raamatupidajal endal.

Kuna see on keeruline, siis pahatihti jäetakse sellised asjad „ajutiselt“ kõrvale. Ajutistest asjadest saavad aga igavesed ning nii võime ka tänapäeval näha raamatupidajaid, kelle jaoks aastaaruande koostamine tähendab aeganõudvat käsitsitööd ja väljatrükkidelt sadade numbrite uuele vormile kandmist.

AccountStudio ei ole ainult, hästi läbi mõeldud ja laialdaste võimalustega raamatupidamisprogramm, vaid terviklik äritarkvara, kus erinevad moodulid on nagu klotsid – kõik detailid sobivad omavahel suurepäraselt ning moodustavad kompleksse terviku. AccountStudio tarkvara koosneb omavahel tihedat koostööd tegevatest moodulitest:

 • Finants- ja äritarkvara – pearaamat ja päevaraamat, bilansid ja kasumiaruanded.
 • Laoarvestus ja arvemoodul – kaupade ja teenuste ostmised ja müümised, laoarvestus, sularahadokumendid ja kassaarvestus.
 • Palga- ja personaliarvestus – personali isikukaardid, palgad ja puhkused, tööajad ja ületunnid, tööjõumaksud.
 • Põhivara – ettevõtte põhivara üle arvestuse pidamine – kasulik vähese, möödapääsmatu suure hulga põhivara puhul.
 • E-aruandluse moodul – majandusaasta aruanne – põhiaruanded (bilanss, kasumiaruanne (kõik skeemid 1, 2, 3), rahavoogude aruanne (otsemeetodil), omakapitali liikumiste aruanne ning kõik lisad xbrl-formaadis valmiskujul äriregistrisse üleslaadimiseks. Käibedeklaratsioon oma lisadega, TSD oma lisadega, VD oma lisadega.
 • Kassa (POS) – tšekiprinter, A4 printer, joonkoodi tugi, integreeritud kaardimakseterminali lahendus (sealhulgas viipemaksed), jooksev töö ilma võrguühenduseta.
 • E-poe moodul – täielik e-poe või B2B tellimiskeskuse lahendus.
 • Telema EDI moodul – elektroonne dokumendivahetus (saatelehed, arved, tellimused, vastuvõtukinnitused ja tagastusteated).
 • Dokumendihaldus – terviklik digitaalne süsteem dokumentide haldamiseks.
 • Tehnohooldus – töövahend korraldamaks sujuvat hooldusteenindust
 • MinuKonto – saada tasuta e-arveid.
Parem tarkvara = sujuvam raamatupidamine = edukam äri!

Võta meiega ühendust ja leiame sinu raamatupidamisfirmale parima lahenduse!