Õige tarkvara avab ettevõttele võimalused arenguks ja kasvuks

Tänapäevane ettevõte on mõeldamatu ilma äritarkvarata. Tarkvarasid on aga turul tohutult palju – üks haldab tööaega, teine raamatupidamist, kolmas ladu ja neljas lihtsustab äriprotsesse. Igaüks neist töötab erineval platvormil ja sageli on tarkvarade omavaheline „suhtlus” konarlik või üldse puudulik, mis tekitab mõistliku küsimuse: kas poleks lihtsam koondada kõik moodulid kokku üheks tarkvaraks?

„Valik äritarkvarade osas on turul tõesti üsna lai ja kirju. Kui käigus olev süsteem teid ei rahulda, ei vea välja või vajate spetsiifilist funktsionaalsust, mis olemasolevas tarkvaras puudub, on aeg vaadata turul ringi uute võimaluste järele,” annab nõu äritarkvara Account Studio arendusjuht Eero Käärik, tõdedes, et ettevõtte juhil võib olla nii kirevas valikus keeruline otsustada, millist tarkvara ta hetkel vajab ning mis oleks sobiv ka tulevikuväljavaates.

Selleks, et ettevõtja elu oleks võimalikult lihtne, tema äriprotsessid automatiseeritud ja tal jääks aega sisulisele tegevusele oma põhivaldkonnas tegutsemiseks, tuleb suunata pilk tulevikku ning mõelda, millised on tema ootused korralikule äritarkvarale. Üks olulisemaid aspekte valikul on lahenduse multifunktsionaalsuse kõrval kindlasti tarkvara kliendibaasi kogemused.


AccountStudioga oled oma võimaluste juht!

Hea näitena toob Eero Käärik välja online-äritarkvara AccountStudio, mis koosneb erinevatest moodulitest ja on üles ehitatud nii, et kõik detailid omavahel sobituvad, moodustades terviku. „Tänu sellele on AccountStudio äritarkvara kohandatav erineva suuruse ja vajadustega klientidele. Aegade jooksul on sinna talletatud rohkem kui 1000 ettevõtte ärikogemus. AccountStudio trump on tema funktsionaalsus: kaubandus koos e-poe ja kassaaparaadiga, personali- ja palgaarvestus, põhivara ning möödapääsmatu finantsarvestus. Lisaks on Account Studiol võimekus luua rätsepatööna uut funktsionaalsust lähtuvalt kliendi personaalsetest vajadustest.”

Kuna AccountStudio on kasvanud välja raamatupidamisbüroole tarkvara arendamisest, on programmi raamatupidamisalane taust väga tugev ja põhjalikult läbimõeldud. Tarkvara on suurepäraseks partneriks jae- ja hulgimüügiga, e-kaubandusega ja miks mitte näiteks laenudega tegelevatele ettevõtetele.

Tarkvara moodulid ja ka integreeritud teiste pakkujate lahendused suudavad korraldada omavahelise andmete liikumise ilma inimese sekkumiseta või minimaalse sekkumisega, mille tulemusena kulub tööle vähem aega ja tekib vähem vigu. Vähem vigu aga tähendab suuremat kasumit.


Soovides veatut ja kiiret programmi, tuleb olla valmis panustama

„Sageli jääb ju ettevõtetes uue tarkvara juurutamine selle taha, et kellelgi pole aega ja jaksu sellega tegeleda ning tarkvaraarendust peetakse pikaks ja kalliks protsessiks. Üldiselt kipuvad arendused tõesti kujunema algsest ettekujutusest mahukamaks ning iga eduka juurutamise aluseks on eeldus, et mõlemal poolel on võimalik panustada piisavas mahus tööaega ja muud ressurssi, sest ega taevast ei kuku midagi. Kui teie eesmärgiks on töö kiiremaks ja veavabamaks muutmine, tuleb sellesse ka panustada,” annab Käärik nõu.

AccountStudio tänane suurkasutaja raamatupidamisbüroo Vesiir oli ühel hetkel valiku ees, mis teed edasi liikuda: kas osta tarkvara või arendada selline tarkvara, mis oleks enda nõudmistele sobiv. „Vesiir otsustas arendamise kasuks ning tänaseks on sellest välja kasvanud AccountStudio.

Meil on pikaajaline kogemus äritarkvara loomisel. Me mõistame, mida meie kliendid vajavad ning oskame neile välja töötada just sellise lahenduse, mis teeb nende äriprotsessid tõhusaks ja kiireks. Just efektiivsus on see, mida ettevõtjad tänapäevasest tarkvarast leida soovivad. Kliendid hindavad meie pädevust, asjalikku teenindust ja sõbralikkust.”

AccountStudio klientide hulgas on nii kaubandus-, ehitus- ja tootmisfirmasid, kuid ka loomemajandus- ja teenindusettevõtteid.