MinuKonto uueneb jõudsalt. Saada kõik e-arved TASUTA!

MinuKonto on arvete koostamise ja saatmise tarkvaralahendus ettevõtjatele, kes soovivad saata kõik oma arved ja e-arved TASUTA!

 

Eelmine nädal rääkisime uuest võimalusest lisada igale MinuKonto keskkonnas tehtud arvele SELGITUS. Nüüd on võimalus teha ka kreeditarvet ja lisada manuaalselt vabalt valitud ühikuid ning veel nipet-näpet mugavusi.

Vaatame kõik uuendused üle:

1. SELGITUS

Igal arvel on alati artikkel, mille eest arve esitatakse. Tihti aga on vaja lisada ka täpsustav selgitus, kuhu saab lisada näiteks:
– projekti nime, millega antud teenus on seotud;
– märkuse, mille eest antud teenust on osutatud;
– kuupäeva või ajavahemik, millal antud projekt toimus jne.

Näiteks on sinu teenuse artikkel “Konsultatsioon”, siis segitusse saad lisada näiteks “01.10.2020 Projekti nimi” konsultatsiooni osutamise eest.

Kui oled AccountStudio tarkvara laomooduli kasutaja, siis leiad selgituse rea ka laomoodulist.


2. KREEDITARVE

Kreeditarve tehakse juhul, kui varasemalt loodud müügiarvel on mõni viga, kaup tagastatakse müüjale, arve summa on vale või midagi muud sellist. Kreeditarve tegemiseks ava müügiarve, mida soovid krediteerida ja kliki arvel nupul Krediteeri arve.

 

Kreeditarve tuleks alati saata ka kliendile, et kinnitada algse tehingu tühistamist. Saatmiseks vajuta kreeditarvel nupule Saada arve/Saada e-arve.


3. ÜHIKUTE LISAMINE

MinuKontos on kasutusel enamlevinud mõõtühikud. Nüüd on sul võimalus aga lisada oma valdkonna spetsiifikast lähtuv mõõtühik manuaalselt, mis omakorda salvestub ka loetellu.

4. ARVE TÜÜP

Uus mugavus. Kes meist mäletab milline see kreeditarve nüüd oligi, mis eelmine nädal sai saadetud? Selleks oleme teinud lihtsa lahenduse
A nagu arve ja K nagu kreeditarve. Nii on sul veel mugavam kreeditarveid eristada.

 

5. KLIENT

Tõime kliendi peidust välja! Nüüd näed oma arvete nimekirjas ka kliendi nime (näiteks OÜ Test 2 jne) kellele arve tegid. Jube mugav, eks!

Tutvu MinuKonto võimalustega siin.

Mõnusat kasutamist!
MinuKonto meeskond