KÕIK ÜHES! RAAMATUPIDAMINE+ÄRI

Aita oma ettevõttel AccountStudio äritarkvaraga säästa aega ja raha.

Arendamine ja juurutamine on meie meeskonna igapäevatöö. Oleme oma äritarkvara loojad ja kasutame tarkvara ka ise igapäevaselt. Tänu sellele mõistame protsesse ja teame millised on ettevõtjate ja raamatupidajate soovid ja ootused tarkvara arendajatele. Meil on pikaajaline kogemus lao-, logistika-, tootmis-, palga- ja personaliarvestuse – ja raamatupidamistarkvara arendamisel ning erinevate liidestuste loomisel.

Usume, et olete meiega ühel nõul, et iga süsteemi loomine algab alati vajaduse selgitamisest ja ülioluline on, et arendaja saaks aru tegelikust vajadusest. Meie arvates ei tule sellest head nahka, kui panna mitu eraldiseisvat süsteemi omavahel andmeid vahetama. Lõpuks võib sellest välja kukkuda „isoleerpaelaga kokku liidetud” lahendus, millest on rohkem häda kui abi. Seepärast pakume teile AccountStudio võimaluste näol just terviklahendust.

AccountStudio on online äritarkvara, kus kõik lahendused ja moodulid sobituvad omavahel perfektselt, pakkudes stabiilset terviklahendust. AccountStudiol on olemas kõik võimalused mugavaks finantsarvestuseks, elementaarne põhivaraarvestus väikeettevõttele kui ka suurema ettevõtte detailseks arvestusvajaduseks, mugav andmevahetus internetipangaga, ülevaatlik palga- ja personaliarvestuse lahendus ja terviklik digitaalne süsteem dokumentide haldamiseks. Meie lao lahendus ei ole pelgalt ladu vaid paindlik ostu, müüki, ladu ja tootmist siduv lahendus, mis võimaldab terviklikku kauba või materjalivoo haldust sisseostust kuni kauba või valmistoote müügini ning e-pood ja tellimiskeskuse lahendus. 

Kiire elutempo nõuab kiiret reageerimist ja ettevõtted püüdlevad tõhusama töökorralduse poole. AccountStudio äritarkvara toetab seda püüdlust mitmeti – kiiremad protsessid, vähem inimese tööaja kulu, vähem inimlikust eksimusest tingitud vigu. Meie põhiline tegevus on küll üldotstarbeline äritarkvara, kuid selle juures puutume oma igapäevatöös tihedalt kokku ka logistikaga, kuna meie süsteemidega ostetavaid ja müüdavaid kaupu tuleb ka vedada, hallata, logistikutele tellimuskirju koostada, neilt infot saada jne. Selleks peavad ühises lahenduses laitmatult töötama erinevad nutikad lahendused nagu näiteks peened etiketiprinterid, laoskännerid ning elektroonilised kaalud.

Selleks, et ettevõtja elu oleks võimalikult lihtne, tema äriprotsessid automatiseeritud ja jääks aega sisulisele tegevusele oma põhivaldkonnas tegutsemiseks, tuleb pilk hoida tulevikkusuunatult ning mõelda, millised on ootused korralikule äritarkvarale. Üks olulisemaid aspekte valikul on lahenduse multifunktsionaalsuse kõrval kindlasti tarkvara kliendibaasi kogemused. Meie eesmärk on pakkuda jätkusuutlikku ja positiivset kasutajakogemust, nii raamatupidajatele, alustavatele ettevõtetele, väikeste- ja suurte ettevõtete juhtidele, raamatupidamisbüroodele kui ka laenuandjatele.

Iga süsteemi loomine algab alati vajaduse selgitamisest ja ülioluline on, et arendaja saaks aru tegelikust vajadusest. AccounStudio äritarkvaraga käid muudatustega kaasas ja saad parima terviklahenduse.

Meie eelised:

 • võimekate võimalustega
 • lihtne kasutada, mugav ja loogiline ülesehitus
 • kõik vajalikud liidesed ja kiire aruandlus
 • OSS erikorra käibedeklaratsiooni esitamine – automatiseeritud äriprotsessid
 • e-kaubanduse terviklahendus
 • terviklik dokumendihaldus
 • erilahendusteks valmis
 • oled turvaliselt hoitud meie serveris
 • asjatundlik ja pühendunud meeskond
 • kõik uuendused ja varukoopiad on hinnas
 • online ülevaade 24/7
 • MinuKonto tasuta lahendus e-arvete saatmiseks
 • meeldetuletused võlglastele paari minutiga!

Ehitame Teie ettevõttele erinevatest moodulitest just sellise lahenduse, mis toetab teie ettevõtte äriprotsesse!

Tutvu AccountStudio funktsionaalsusega siin.