E-pood on ellujäämise küsimus!

Sel ajal, kui Eestis ja mujal maailmas valitsevad keerulised olud pea igas sektoris, liigub tarbimine üha enam e-kanalitesse. Täna on e-poe loomine ettevõtjate jaoks ellujäämise küsimus.  Neil, kel e-poodi veel ei ole, tuleks see kiiresti luua. AccountStudio tarkvara klientidel saame selle probleemi kiiresti lahendada.

Oma olemasoleva äri e-kanalisse viimiseks tuleb Sul täna teha mõned kiired sammud:
1. Võta meiega ühendust info@accountstudio.ee.
2. 
Vali oma e-poele meelepärane kujundus.
3. Kuidas ostjad kauba eest maksta saavad? Selleks tuleb Sul sõlmida Maksekeskusega leping või sõlmida kasutuslepingud otse sobivate pankadega.
4. E-poe lahutamatu kaaslane on pakiautomaadi- ja kullerteenus. Turul olevad teenusepakkujad toimetavad pakid kohale nii Eestisse kui Euroopasse (Smartpost Itella, Omniva, DPD, UPS jt).
5. AccontStudio kliendina on sul olemas liidestus majandustarkvaraga.

Juba alustades mõtle kindlasti sammuke ette järgmistele punktidele:
1. E-poe tegemisel on oluline nii selle kasutajasõbralikkus, lihtsus kui nähtavus. See tähendab, et ostmisprotsessi saab läbi teha võimalikult väheste klikkidega.
2. Turundusküsimused ehk kuidas eristuda ja silma paista? Pikemas perspektiivis tuleb läbi mõelda sotsiaalmeediategevused ja muud digiturunduse sammud, eelarve ning teadvustada, et efektiivne turundustöö käib käsikäes eduka müügiga. Üldjuhul kiiret efekti ühe päevaga ei saavutata. Selleks on vaja pidevat teadlikku tegevust!

Reaalsus on see, et juba täna ja peale eriolukorda suureneb e-kaubanduse domineerimine veelgi ning tuleb kiirelt tegutseda.

Meie klient Marco Haas (Premium Fashion Outlet) on öelnud: „Kui varem oli e-pood pigem heaks lisa reklaamikanaliks traditsioonilise poe kõrval, siis nüüd seoses koroonakriisiga muutus see ellujäämise võimaluseks.“ Kõik muutus nii järsku ja täna on meil väga hea meel, et saame AccountStudiolt nõu küsida ja abi kiirelt kasvava e-poe täiendamiseks ja arendamiseks.

premiumfashionoutlet.ee

Kui vajad kiiret abi oma esimese sotsiaalmeedia reklaami tegemisel ja seadistamisel ning tootepiltide tegemisel, siis anna endast meile märku info@accountstudio.ee.

Hakkame pihta!