AccountStudio tarkvara uuendused

Hea Accountstudio tarkvara kasutaja. Oleme teinud mitmeid uuendusi, mis aitavad tagada, et AccountStudio oleks alati ajakohane – et teie käsutuses oleksid alati uusimad funktsioonid ja võimalused.

Nüüd on oluliselt mugavam artiklite käibemaksumäärade haldamine.
Seoses OSS / IOSS käibemaksu põhimõtete rakendamisega on järsult suurenenud vajadus kõigi kaupade kohta teada erinevate Euroopa riikide ja regioonide käibemaksumäärasid. Lisasime AccountStudiosse täiendavat funktsionaalsust käibemaksumäärade haldamiseks, täpsemalt www.accountstudio.ee juhend: “Artiklite KM-määrade haldamine”.

Müügidokumentide arvelduste saldode jälgimine otse dokumendiregistris.
Kui varasemalt oli klientide võlgade ja tasumata arvete jälgimine võimalik ainult vastavate aruannete abil, siis nüüd tõime müügidokumentide arvelduste saldo nähtavale otse dokumendiregistrisse ja muutsime dokumentide otsingus leitavaks. Selle toimimise eelduseks on muidugi korrektsete andmete olemasolu raamatupidamises.

Koondatavate saatelehtede kaubakulu ja soetusmaksumuste korrektsioonarvutus.
Nüüd on võimalik teha juba koondarvetele kokku kogutud saatelehtede soetusmaksumuste ja kaubakulude korrektsioonarvutus.

BCC aadressi lisamine ühekaupa programmist saadetavatele dokumentidele.
Lisasime võimaluse automaatselt lisada eelnevalt seadistatud BCC aadress programmist ühekaupa sadetavatele dokumentidele. Programmist massiga saadetavate dokumentide koopia suunamine enda aadressile toimib endiselt ja ei ole muutunud.

Kõik küsimused uuenduste koht ja ettepanekud on oodatud. Helista meile  +372 680 6054 või kirjuta info@accountstudio.ee.