Et arengu ja uuendustega kaasas käia, liitu meie uudiskirjaga:

Parem tarkvara

Meilt saad tipptasemel end ligi 20 aastat õigustanud usaldusväärse äritarkvara ja väikeettevõtte e-poe lahenduse parima hinnaga!

Enne, kui otsustad!3 numbrit tõestuseks!

Kes me oleme ja mida pakume

Kes me oleme ja mida pakume

Äritarkvara

AccountStudio on rohkete võimalustega online-äritarkvara, millega on korras hoitud ligikaudu 1000 ettevõtte raamatupidamine.
Meie põhiklientuuri moodustavad E-Kaubandus, väiketootmine ja komplekteerimine. Kuna programm on järk-järgult laiendatav, ei ole takistusi ka suurettevõtete nõudmiste täitmiseks. Me saame hakkama iga kliendiga.
Meie tarkvara hinnakujundus on paindlik – saad valida kas fikseeritud kuutasuga või kasutajate arvul tugineva arvelduse vahel.
Samuti on meil väga efektiivselt toimiv telefoni-, kirja- ja kohapealne kasutajatugi nii meie kui tootja, kui ka kliendi enda juures.

AccountStudio äritarkvara on üles ehitatud selliselt, et kõik detailid perfektselt omavahel sobituksid, moodustades stabiilse terviku. Kuna meie tarkvara koosneb erimoodulitest, on seda võimalik kohandada erineva suuruse ja vajadustega klientidele.

AccountStudio suurimaks eeliseks teiste programmidega võrreldes on erinevate võimaluste rohkus, mis raamatupidaja tööd oluliselt kiirendavad ja lihtsustavad.

 • Kõiki mooduleid (ladu ja arved, palk ja personal, kassa, XBRL aruandlus, e-poe moodul, lisamoodulid: laenud, põhivara jne) on võimalik kasutada ettevõtte vajadusest lähtuvalt nii eraldi kui ka koos.
 • Terviklik finantstarkvara, mida on lihtne kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega nii väike- kui suurettevõtetele.
 • Loogilise ülesehitusega, kiire ja lihtne kasutada.
 • Korduvate tegevuste arvelt on enamus operatsioone automatiseeritud, mis tähendab vähem rutiini ja kiiremat tööd.
 • Programm on üles ehitatud nii targalt, et vigade tegemine on viidud miinimumini. Kui aga mõni inimlik eksimus peaks siiski läbi minema, on seda lihtne üles leida.
 • Programm võimaldab töötajate vahel jagada erinevaid töölõike nii ühe ettevõtte siseselt kui ka olukorras, kus osa tööst toimub klientfirmas ja osa raamatupidamisbüroos.
 • Võimaldab esitada majandusaasta aruande 27 minutiga!

Tarkvara on pidevalt arenev ja ajakohane vastavalt sellele, millised on nõuded. Kuna tarkvara on võimalik kasutada meie serveris, jääb ära serveri ostu vajadus, varukoopiate pärast muretsemine ning tegelemine riistvara hooldusega.

Äritarkvara moodulid:

 • Finants- ja äritarkvara - pearaamat ja päevaraamat, bilansid ja kasumiaruanded.
 • Laoarvestus ja arvemoodul - kaupade ja teenuste ostmised ja müümised, laoarvestus, sularahadokumendid ja kassaarvestus.
 • Palga- ja personaliarvestus - personali isikukaardid, palgad ja puhkused, tööajad ja ületunnid, tööjõumaksud.
 • Põhivara – ettevõtte põhivara üle arvestuse pidamine – kasulik vähese, möödapääsmatu suure hulga põhivara puhul.
 • XBRL aruandluse moodul - e-aruannete esitamine.
 • Kassa - tšekiprinter, A4 printer, joonkoodi tugi, integreeritud kaardimakseterminali lahendus (sealhulgas viipemaksed), jooksev töö ilma võrguühenduseta.
 • E-poe moodul - täielik e-poe või B2B tellimiskeskuse lahendus.

E-pood

Enne kui hakkad e-poodi rajama, selgitame Sulle lahti kuidas üks tugev e-pood tegelikult toimima peaks.

1. Kõik e-poes tehtud müügitehingud tuleb koheselt või siis kauplemispäeva lõpuks kajastada ka laos ja raamatupidamises.
Tänu omavahel integreeritud moodulitele, on AccountStudio äritarkvaras võimalik pidevalt jälgida kõikidest kanalitest tehtud tehinguid (oste, müüke) ning kogu info on koheselt ka aruandluskõlblik - raamatupidajale maksuameti jaoks, müügi- ja turundusjuhile tähtsate otsuste tegemiseks.

2. E-poe edukaks juhtimiseks on vaja teha õigel ajal õigeid otsuseid - selleks on aga oluline, et kogu vajalik info oleks õigeaegselt kättesaadav.
AccountStudio äritarkvara integreeritavus e-poega tagab täieliku ülevaate toodete müügikulude ja võlglaste kohta, annab aimu allahindluse mõjust müügikatte kohta. Programm võimaldab pangaväljavõttel kajastatud laekumised siduda müügitehingutega, tehingute infot jooksvalt konteerida – sealhulgas kauba ja teenuste müügitulud, käibemaksud ja võlad.

3. E-pood ja äritarkvara peavad omavahel nö koostööd tegema.
Võttes e-poe ja äritarkvara ühest kohast, välistad juba eos ohu, et e-poes, kassatarkvaras ja äritarkvaras hinnad või laoseisud ei ühti. Kui andmete liikuvus on täpne ja õigeaegne, siis seda ei juhtu. Tarkvara, mis on algusest peale loodud koos töötama, teeb seda töökindlamalt kui mis tahes erinevate tootjate tarkvaradest kombineeritud süsteem.

AccountStudio äritarkvara ja e-poe eelised.

 • Veebipoes toimuvad liikumised (tellimused, müük) kajastuvad koheselt laos ja raamatupidamises, mis tagab, et kassatarkvaras ja raamatupidamises on laoseis ja hinnad alati samad.
 • Alati täpne ülevaade rahaliikumisest – kust raha tuleb, palju on kaupa, kes on võlgu?!
 • Kauba saaja ja maksja võivad erineda.
 • Makseviisid – pangalingid, kaardimaksed, Paypal.
 • Erinevate tarneviiside võimalus – nt posti teel või „tulen ise järgi“.
 • B2B kasutajatel on võimalik eraldi tellimuse koostaja ja kinnitaja.
 • Õiged tööriistad, e-poe efektiivseks käivitamiseks ja sujuvaks toimimiseks.
 • Tänu e-poe ja äritarkvara ideaalsele integreeritusele, on alati õige info ja aruanded vajalikul ajal kättesaadavad, mis omakorda tagab e-poe kasumlikuma juhtimise.

Mõni sõna tehnilist juttu.
AccountSudio e-poe lahendus kasutab WooCommerce’i platvormi. WooCommerce on maailmas populaarseima kodulehtede platvormi – WordPressi – äärmiselt kasutajasõbralik laiendus. Kui Sul on juba koduleht, siis üsna suure tõenäosusega on see ehitatud WordPressi platvormile. See tähendab, et WooCommerce’il põhineva e-poe lisamine sinna juurde on lihtne ja selle haldamine meenutab WordPressil oleva kodulehe haldamist.
WooCommerce pole siiski ainus võimalik platvorm – kui sinu veebipood (ka olemasolev) kasutab mõnda teist platvormi, siis saame liidestada oma tarkvara ka sellega.

Parem tarkvara = sujuvam raamatupidamine = edukam äri!

Partneritele

Oled raamatupidaja ja/või pakud raamatupidamisteenust?

Äritarkvara AccountStudio loomise esmases spetsialiseerumises on lähtutud just raamatupidamisbüroode vajadusi silmas pidades. Tarkvara loomisel on arvestatud piirangutevaba põhimõtet, tänu millele on tagatud ideaalne sobivus ka suurematele raamatupidamisbüroodele.
Meie äritarkvara turuloleku aeg, 20 aastat, on tõestanud, et suudame pakkuda iga kliendi vajadustest lähtuvat tarkvara alast kogemust, tehnilist tuge, koolitusi ning vajadusel professionaalset nõu ja abi!

AccountStudio võimaldab esitada majandusaasta aruande 27 minutiga.

Aastaaruandesse nõutav informatsioon peab olema arvuti poolt raamatupidamiskontodelt arvutatav ning kuna arvuti jaoks ei ole vahet mitut arvu ta omavahel kokku arvutama peab, siis on raamatupidaja vaevaks aruannete kirjeldamine. Enamikul juhtudel ei ole tarkvaradel mingit eelnevat juurutust tehtud ja aruannete kirjeldamine tuleb teha raamatupidajal endal. See on aga keerukas ning pahatihti jäetakse sellised asjad „ajutiselt“ kõrvale. Ajutistest asjadest saavad aga igavesed ning nii võime ka tänapäeval näha raamatupidajaid, kelle jaoks aastaaruande koostamine tähendab aeganõudvat käsitsitööd ja väljatrükilt sadade numbrite uuele vormile kandmist.
AccountStudios on kasutusel ulatuslik (igapäevaselt kasutatav) kontoplaan ja selle jaoks kirjeldatud aruanded: bilansid, kasumiaruanded, rahavoogude aruanded ja aastaaruannete koosseisu kuuluvad lisad. Kuna selles ulatuses on juurutamine uue kliendi jaoks nö ette ära tehtud (ja see on ka juba hinna sees), siis ei kulu raamatupidajal sellele enam lisaaega. Soovi korral saab ta lasta juurde luua temale sobitatud aruandevorme.

Äritarkvara moodulid:

 • Finants- ja äritarkvara - pearaamat ja päevaraamat, bilansid ja kasumiaruanded.
 • Laoarvestus ja arvemoodul - kaupade ja teenuste ostmised ja müümised, laoarvestus, sularahadokumendid ja kassaarvestus.
 • Palga- ja personaliarvestus - personali isikukaardid, palgad ja puhkused, tööajad ja ületunnid, tööjõumaksud.
 • Põhivara – ettevõtte põhivara üle arvestuse pidamine – kasulik vähese, möödapääsmatu suure hulga põhivara puhul.
 • XBRL aruandluse moodul - e-aruannete esitamine.
 • Kassa - tšekiprinter, A4 printer, joonkoodi tugi, integreeritud kaardimakseterminali lahendus (sealhulgas viipemaksed), jooksev töö ilma võrguühenduseta.
 • E-poe moodul - täielik e-poe või B2B tellimiskeskuse lahendus.

Põhjalikum info selle kohta, kuidas toimub majandusaasta aruande esitamine 27 minutiga!

Oled veebipoodide arendaja?

Vaata tehnilist infot (pdf)

Saame kokku ja räägime, kuidas Sa saad meie abil oma klientidele pakkuda kiirelt ja professionaaselt head e-poe lahendust!

Võta meiega ühendust ja vaatame, kuidas AccountStudio äritarkvara saab sinu raamatupidamisfirmale kasulik olla.

Täname!

Saame kokku ja arutame - lepime selle kokku Teile sobival ajal.

Kontakteerume esimesel võimalusel!