Saada tasuta e-arveid

E-pood

E-pood ja äritarkvara ühest kohast

Kuidas teha e-poodi? Meie arvates peab ühe tugeva e-poe tegemisel lähtuma nendest kolmest põhitõest:

1. Kõik e-poes tehtud müügitehingud tuleb koheselt või siis kauplemispäeva lõpuks kajastada ka laos ja raamatupidamises.

AccountStudio äritarkvara võimaldab pidevalt jälgida kõikidest kanalitest tehtud tehinguid (oste, müüke) ning kogu info on koheselt aruandluskõlblik - raamatupidajale maksuameti jaoks ja müügi- ja turundusjuhile tähtsate otsuste tegemiseks.

2. E-poe tegemine on ettevõtte jaoks oluline investeering. Edukas e-pood vajab õiget juhtimist ja õigel ajal õigete otsuste tegemist – seega on väga oluline, et kogu vajalik info oleks õigeaegselt kättesaadav.

Meie raamatupidamistarkvaraga on Teil vajalik info paari klikiga kättesaadav ning otsuste tegemine eduka e-poe juhtimiseks ei ole enam tuumateadus.

3. E-pood ja äritarkvara peavad omavahel koostööd tegema.

AccountStudio äritarkvaral on palju suurepäraseid võimalusi, pakkuda head e-poe ja raamatupidamisprogrammi liidestust. Võttes e-poe ja äritarkvara ühest kohast, välistad juba eos ohu, et e-poes ja raamatupidamisprogrammis hinnad või laoseisud ei ühti.  Tarkvara, mis on algusest peale loodud koos töötama, teeb seda töökindlamalt kui mis tahes erinevate tootjate tarkvaradest kombineeritud süsteem.


AccountStudio äritarkvara ja e-poe eelised
 • Veebipoes toimuvad liikumised (tellimused, müük) kajastuvad koheselt laos ja raamatupidamises.
 • Täpne ülevaade raha liikumisest – kust raha tuleb, palju on kaupa, kes on võlgu?!
 • Kauba saaja ja maksja võivad erineda.
 • Makseviisid – pangalingid, kaardimaksed, Paypal.
 • Erinevate tarneviiside võimalus – nt posti teel või „tulen ise järgi“.
 • B2B kasutajatel on võimalik seadistada eraldi tellimuse koostaja ja kinnitaja.
 • Õiged tööriistad, e-poe efektiivseks käivitamiseks ja sujuvaks toimimiseks.
 • Tänu e-poe ja äritarkvara ideaalsele liidestusele, on Sul alati õige info ja aruanded vajalikul ajal kättesaadavad, mis omakorda tagab e-poe kasumlikuma juhtimise.
 • Sama kasutajakonto alt on võimalik hallata mitut e-poodi korraga.
 • Mitmekeelne keskkond.
 • Eri valuutade valik.
Pisut tehnilist juttu

AccountStudio e-poe lahendus kasutab WooCommerce’i platvormi. WooCommerce on maailmas populaarseima kodulehtede platvormi – WordPressi – äärmiselt kasutajasõbralik laiendus. Kui Sul on juba koduleht, siis üsna suure tõenäosusega on see ehitatud WordPressi platvormile. See tähendab, et WooCommerce’il põhineva e-poe lisamine sinna juurde on lihtne ja selle haldamine meenutab WordPressil oleva kodulehe haldamist.

WooCommerce pole siiski ainus võimalik platvorm – kui sinu veebipood (ka olemasolev) kasutab mõnda teist platvormi, siis ei ole probleemiks ka kõige keerulisemad lahendused! Liidestamise ehk integratsiooniga tegelev meeskonnaliige omab rohkem kui kümneaastast kogemust lao-, tootmis – ja raamatupidamistarkvara programmeerimisel ning erinevate liidestuste loomisel.

Parem tarkvara = sujuvam raamatupidamine = edukam äri!

Täname!

Saame kokku ja arutame - lepime selle kokku Teile sobival ajal.

Kontakteerume esimesel võimalusel!