Kliendid meist

Partnerid

Kliendid meist

Oleme AccountStudio kasutajad juba 15 aastat ja seda põhjusel et programm on lihtne ja mugav kasutada. Lisaks on programmi disainitud meie soovide kohaselt nii, et saaksime aruandlust meid huvitavate parameetrite alusel.

Allianss Arhitektid OÜ, Indrek Tiigi

Kasutan AccountStudio programmi juba pikemat aega ja olen igati rahul programmi võimalustega. Mulle on oluline, et tarkvara, mida kasutan, oleks loogilise ülesehitusega ja kasutajasõbraliku töökeskkonnaga – AccountStudio just seda on.

FS Teenused OÜ, Birgit Niinemäe

Parima hinna ja kvaliteediga raamatupidamisprogramm, mida olen kasutanud. Programm on loogilise ülesehitusega, mis teeb selle kiiresti selgeks õpitavaks ning väga kasutajasõbralikuks. Mulle meeldib veel eriti see, et raamatupidamisprogrammi saab ühildada veebipoe lahendusega. Olen aastaid programmi kasutanud, mistõttu olen ka tunnistajaks programmi kiirele arengule. Klienditugi alati kättesaadav ja lahendused on kiired.
Kokkuvõttes, olen vägagi rahul!

Tehnikakeskus OÜ, Priit Jüriloo

Tänu AccountStudio tarkvarale on ettevõtte aruandlus ülevaatlik ja kergesti hoomatav. Olen väga liikuv inimene, seetõttu on väga oluline, et AccountStudiole on ligipääs igalt poolt kus internetiühendus. Programmi paigaldus oli lihtne ja kiire. Kokkuvõttes olen väga rahul!

Remmers Baltica OÜ, Siim Pajus

Täname!

Saame kokku ja arutame - lepime selle kokku Teile sobival ajal.

Kontakteerume esimesel võimalusel!